Reference


Nevěřili bychom, že můžeme změnit naše nezdravé stravování, které nám tak chutnalo a zejména pak četnost jídel. A ono to jde. Začátky zajímavé a až moc zdravé, ale najednou jsme se cítili lépe, nebylo nám těžko a i když se vše váží, neměli jsme hlad. Váha nám šla pomaličku dolů. Teď po dovolené, kde jsme trošku švindlovali, se vracíme znovu k tomuto stravování. Jsme spokojeni.

Hana a Josef Štulajterovi – Lázně Bohdaneč

Tvůj přístup a ochota byla na profesionální úrovni. Co se týče jídelníčku jsem byl spokojen, zařadil si mi tam všechna jídla, co jsem chtěl a po měsíci jsem již začal vidět pokroky na postavě, mohu všem doporučit.

Aleš Haňáček – Nechanice

Jídelníček mě naučil pravidelnosti a co je víc než důležité, byl sestavený z dostupných a hlavně běžných potravin. V době, když jsem přestal kouřit, se váha ustálila, zastavila a pomalu jde dolů. Chci jen upozornit, že tento jídelníček byl sestavený za předpokladu, pokud budu mít pohyb jednou týdně, bohužel pohyb nedodržuji, takže maximální spokojenost, mohu jen doporučit.

Bohumil Černý – Pardubice

Jídelníček byl super. Jídlo i porce sestavené přesně na míru. I přes to, že jsem hodně vybíravá, se dal jídelníček sestavit na to, co mám ráda. Díky dodržování jídelníčku jsem měla dost potřebné energie. Navržené cvičení k jídelníčku bylo náročné, ale dalo se zvládnout.

Klára Samaranská – Pardubice

Za mě super flexibilní a individuální přístup ke klientovi a možnost konzultací. V konečné fázi pro mě byla těžká orientace v sestavování jídelníčku.

Iva Jirsová – Pardubice